חיפוש באתר

תמיד כיף כשיש פרחים בבית ואנחנו תמיד נהנים להציג אותם בגאווה בתוך אגרטל בסלון, אבל מה עושים כשהפרחים פשוט לא מסתדרים יפה באגרטל ומתפזרים לכל הכיוונים? במדריך הבא תלמדו את השיטה הפשוטה והטובה ביותר לסדר את הפרחים שלכם, כך שגם זרים קטנים יראו נפלא בכל אגרטל או כלי שבו תשימו אותם. כל מה שאתם צריכים זה מטלית יבשה, זוג מספריים ונייר דבק מהסוג שיש לכל אחד בבית. המשיכו לקרוא וגלו את הסוד לסידור הפרחים המושלם! 

יש להמתין רגע קל עד לטעינת כל התמונות

 

תחילה מלאו את האגרטל שלכם במים עד לגובה הרצוי. במידה ואתם רוצים לשמור עליו נקי ניתן להוסיף גם כמה טיפות אקונומיקה.

 

קחו מטלית יבשה מבד או מנייר ונגבו היטב את דפנות האגרטל הפנימיות והחיצוניות.

 

כעת קחו את נייר הדבק שלכם, עדיף להשתמש בסוג הפשוט והשקוף אך לא חובה, והדביקו פס נייר דבק אחד לאורך פתח האגרטל ובמרכזו כך שיחצה את הפתח לשניים. השאירו את נייר הדבק מוכן לשימוש נוסף.

 

הדביקו 2 פסי דבק נוספים סמוך לצדדים כך שיתקבלו 4 "שורות" של שטח פתוח. ככל שמדובר בארגטל יותר גדול, או שיש פחות פרחים, כך יש צורך ביותר פסי נייר דבק.

 

כעת יש לחזור על התהליך מהצד השני של פתח האגרטל עם מספר פסים זהה, כך שתתקבל צורת משבצות כפי שניתן לראות בתמונה.

 

על הרשת שלכם להיות מתוחה אבל לא יתר על המידה, כך שהיא עדיין תאפשר לפרחים להתפזר בשטח שיוקצב להם מבלי שיראו נטועים במקום בצורה מלאכותית.

 

כעת יש לגזום את חלקם התחתון של הפרחים שלכם בעזרת המספריים שחתכתם איתם את הדבק, או בעזרת מזמרה ידנית קטנה. האורך הרצוי של הפרחים משתנה בין זן לזן ואגרטלים שונים, אך הכוונה הכללית היא שהפרח עצמו יהיה יותר קרוב לשפת האגרטל.

 

 

יעניין אותך גם:

 

הכניסו לכל "משבצת" פרח אחד או שניים, בהתאם לכמות הפרחים וגודל האגרטל שלכם. הקפידו לסדר אותם כך שהם יפנו אל שפת האגרטל, כמו קרני שמש שיוצאות ממרכזו.

 

 

והנה לפניכם ההבדלים בין אגרטל מפוזר ומסודר, הבדל של יום ולילה אחרי 2 דקות של עבודה. נסו גם אתם ותראו כמה המראה הפרחים והאגרטלים שלכם ישתפר בזכות הטריק הפשוט הזה.

Pin It